PROMOJUNIOR 2010.

Autor: Katarina Brajdić, 17. 11. 2010.

12. studenog 2010. u Obrtničkom domu u Poreču održan je 6. po redu Promojunior.

12. studenog 2010. u Obrtničkom domu u Poreču održan je 6. po redu Promojunior - natjecanje regionalnog karaktera na kojem su se učenici ugostiteljsko-turističkih škola natjecali u flambiranju slanih i slatkih jela. Temeljna zamisao i cilj manifestacije je da gospodarstvenicima predstavi učenike, buduće ugostiteljske i turističke djelatnike, njihove vještine, kreativne potencijale i spremnost za ulazak u svijet rada. Organizator je bila Turističko-ugostiteljska škola A. Štifanića iz Poreča, a koordinatorica stručna suradnica Anita Pranjić. Sudjelovale su sljedeće škole:

IPSSAR ( Instituto professionale )Pelegrino Artusi Riolo Terme iz Italije,

IPSSAR ( Instituto professionale) Vincenzo Gioderti Rim iz Italije,

Ugostiteljska škola iz Opatije,

Škola za turizam, ugostiteljstvo i trgovinu iz Pule,

Strukovna školu Eugena Kumičića iz Rovinja,

Turističko-ugostiteljska škola iz Splita i

Ugostiteljsko-turističko učilište iz Zagreba.

Učenici Turističko ugostiteljske škole Antona Štifanića ove su godine otvorili natjecanje i nastupili izvan konkurencije, nisu se natjecali. Slano jelo flambirali su učenici Renato Šćulac i Sara Štefanić, a slatko jelo flambirali su Stefano Benčić i Monika Kanalaš.

Poredak natjecatelja je sljedeći:

1. mjesto u flambiranju slanih i slatkih jela osvojili su učenici Strukovne škole Eugena Kumičića iz Rovinja:Tanja Radetić i Emilija Košara,

2. mjesto otišlo je u ruke učenika Turističko-ugostiteljske škole iz Splita: Paule Amidžić i Mladena Bogdana.

3. mjesto osvojili su učenici Ugostiteljsko-turističkog učilišta iz Zagreba Antun Nuić i Marko Dravinec.

Čestitamo svima!

Fotografije možete pogledati ovdje.

PROMOJUNIOR 2010.

Autor: Katarina Brajdić, 17. 11. 2010.

12. studenog 2010. u Obrtničkom domu u Poreču održan je 6. po redu Promojunior.

IPSSAR ( Instituto professionale )Pelegrino Artusi Riolo Terme iz Italije,

IPSSAR ( Instituto professionale) Vincenzo Gioderti Rim iz Italije,

Ugostiteljska škola iz Opatije,

Škola za turizam, ugostiteljstvo i trgovinu iz Pule,

Strukovna školu Eugena Kumičića iz Rovinja,

Turističko-ugostiteljska škola iz Splita i

Ugostiteljsko-turističko učilište iz Zagreba.

Poredak natjecatelja je sljedeći:

Čestitamo svima!

Fotografije možete pogledati ovdje.

Turističko-ugostiteljska škola Antona Štifanića Poreč / Prvomajska 6, HR-52440 Poreč / ss-astifanica-porec.skole.hr / ured@ss-astifanica-porec.skole.hr