Sudjeluj u fotonatječaju Istro mila, smiješak molim! i osvoji vrijedne nagrade!

Autor: Silvana Vlačić, 24. 3. 2023.

Što: fotonatječaj Istro mila, smiješak molim! na zadane teme:

1. grad Poreč

2. istarska gastronomija (Istra na tanjuru)

3. kulturne i prirodne ljepote Istre

Fotkaj što želiš unutar zadanih tema ili teme i pošalji maksimalno do 3 fotografije.

Tko: učenici Turističko-ugostiteljske škole Antona Štifanića Poreč

Kada: od 23.3. 2023. do 14.4.2023.

Kako: fotografije na zadane teme poslati isključivo sa svoje školske mail adresa ime.prezime@skole.hr na ured@ss-astifanica-porec.skole.hr i naslov: za fotonatječaj

Zašto: da otkriješ svoj talent, ljepote i vrijednosti svog zavičaja i naravno, da osvojiš neku od super nagrada.

Važno: Fotografije ne smanjivati! Svojim sudjelovanjem pristaješ na uvjete natječaja.

Uvjeti natječaja:

Fotografije ne smiju biti skinute s interneta, tuđe i do sada objavljene. Trebaju biti isključivo autorski rad učenika naše škole.

Dopušteno je poslati maksimalno 3 fotografije po učeniku.

Fotografije se šalju elektronskom poštom na adresu ured@ss-astifanica-porec.skole.hr i naslov: za fotonatječaj.

Svojim sudjelovanjem pristaješ da ocjenjivački žiri odabere najljepše i najbolje fotografije za trajnu izložbu u prostoru Škole.

O odabiru najboljih fotografija za izložbu i nagrade odlučit će ocjenjivački sud u sastavu:

1. Tatjana Gulić Pisarević, ravnateljica

2. Rajko Boričić, profesionalni fotograf

3. Silvana Vlačić, prof. i koordinatorica projekta zavičajne nastave Istro mila, smiješak molim!

Za autore pet najboljih fotografija osigurane su vrijedne nagrade:

1. nagrada zvučnik/sat Aiwa

2. nagrada slušalice Trust GXT Gaming

3. nagrada slušalice Hama

4. i 5. nagrada podloga za miš Speedlink Enmate s tehnologijom punjenja mobitela

Za sve dodatne informacije obratiti se prof. Silvani Vlačić u šk. knjižnici.

Sudjeluj u fotonatječaju Istro mila, smiješak molim! i osvoji vrijedne nagrade!

Autor: Silvana Vlačić, 24. 3. 2023.

Što: fotonatječaj Istro mila, smiješak molim! na zadane teme:

1. grad Poreč

2. istarska gastronomija (Istra na tanjuru)

3. kulturne i prirodne ljepote Istre

Tko: učenici Turističko-ugostiteljske škole Antona Štifanića Poreč

Kada: od 23.3. 2023. do 14.4.2023.

Uvjeti natječaja:

Dopušteno je poslati maksimalno 3 fotografije po učeniku.

1. Tatjana Gulić Pisarević, ravnateljica

2. Rajko Boričić, profesionalni fotograf

Za autore pet najboljih fotografija osigurane su vrijedne nagrade:

1. nagrada zvučnik/sat Aiwa

2. nagrada slušalice Trust GXT Gaming

3. nagrada slušalice Hama

Za sve dodatne informacije obratiti se prof. Silvani Vlačić u šk. knjižnici.

Turističko-ugostiteljska škola Antona Štifanića Poreč / Prvomajska 6, HR-52440 Poreč / ss-astifanica-porec.skole.hr / ured@ss-astifanica-porec.skole.hr