UPISI U PRVI RAZRED-jesenski rok šk. god. 2020.-21.

Autor: Jasna Legović, 1. 9. 2020.

U P I S I    u   1.  R A Z R E D  su:

drugi kat

referada – soba  54

Datum i način zaprimanja upisnica i ostale dokumentacije:

02. 09. 2020. od 09,00 - 14,00 sati

Učenik i roditelj/skrbnik donose upisnicu osobno u srednju školu ili je dostavljaju  elektroničkim putem (skeniranu ili slikanu) na e-adresu Škole. Upisnicu, potvrdu liječnika školske medicine(za turističko-ugostiteljskog komercijalista) ili liječničku svjedodžbu medicine rada(za slastičare) elektroničkim putem može poslati samo roditelj/skrbnik, a u e-poruci dužan je dostaviti i svoj osobni kontakt(broj telefona, broj mobitela) kako bi ga Škola moglakontaktirati.

Razrednik će na početku školske godine(a najkasnije do kraja rujna) preuzeti originale svih dokumenata.

Prilikom dostavljanja upisnice bilo osobno u Školu bilo elektroničkim putem upisnica treba biti popunjena u kućicama podacima koji se traže(npr. Prebivalište-adresa, nacionalnost, podaci o roditeljima, odabiru stranog jezika, izborni predmeti)

Dostava je elektroničkim putem na adresu:

tus-porec@email.ht.hr;

jasna.legovic@skole.hr

ili osobno u Prvomajska 6, Poreč.

UPISI U PRVI RAZRED-jesenski rok šk. god. 2020.-21.

Autor: Jasna Legović, 1. 9. 2020.

U P I S I    u   1.  R A Z R E D  su:

drugi kat

referada – soba  54

Datum i način zaprimanja upisnica i ostale dokumentacije:

02. 09. 2020. od 09,00 - 14,00 sati

Dostava je elektroničkim putem na adresu:

tus-porec@email.ht.hr;

jasna.legovic@skole.hr

ili osobno u Prvomajska 6, Poreč.

Turističko-ugostiteljska škola Antona Štifanića Poreč / Prvomajska 6, HR-52440 Poreč / ss-astifanica-porec.skole.hr / ured@ss-astifanica-porec.skole.hr