Mjesec borbe protiv ovisnosti 15.11. do 15.12.2018.

Autor: Silvana Vlačić, 20. 12. 2018.

U ovogodišnjem Mjesecu borbe protiv ovisnosti u našoj školi je provedeno ukupno 13 radionica s učenicima od 1. do 3. razreda.

Radionice su vodili školska psihologinja Antonija Mijatović, psiholog Goran Poropat te psihologinja Dajana Miloš. Uz to, proveden je i jedan roditeljski sastanak za roditelje učenika 2. razreda na kojem su Antonija Mijatović i Goran Poropat predstavili Školski preventivni program i radionice „Stres i samopouzdanje“ kao jedan od dijelova tog programa. Radionice Muzikoterapije i „Stres i samopouzdanje“ su dio porečkog programa Zajedno protiv ovisnosti koji koordinira ustanova Zdravi grad Poreč. Uz to učenici naše škole su sudjelovali 3.12.2018. na okruglom stolu gdje je dr. Bezinović govorio o rezultatima istraživanja u kojem su i sami sudjelovali. Uz sve navedeno, učenici su Povjerenstvo za odabir najboljeg likovnog rada na temu „Sloboda“ u sastavu pedagoginje Tihane Radanović Šegon, Blaženke Brkić i Antonije Mijatović, doveli pred vrlo težak izbor najboljeg rada. U tijesnoj borbi za najbolji rad pobijedio je učenik 3. THK Enrico Vidović te je za to dobio i slatku nagradu.

Antonija Mijatović, školska psihologinja

Mjesec borbe protiv ovisnosti 15.11. do 15.12.2018.

Autor: Silvana Vlačić, 20. 12. 2018.

Antonija Mijatović, školska psihologinja

Turističko-ugostiteljska škola Antona Štifanića Poreč / Prvomajska 6, HR-52440 Poreč / ss-astifanica-porec.skole.hr / ured@ss-astifanica-porec.skole.hr