Svečana podjela svjedodžbi

Autor: Silvana Vlačić, 6. 7. 2016.

U četvrtak 30. lipnja 2016. u Turističko-ugostiteljskoj školi Antona Štifanića održana je svečana podjela svjedodžbi učenicima završnih razreda.

Tom prigodom ravnateljica Vesna Baranašić uručila je i nagrade najboljim učenicima za postignut uspjeh i uzorno vladanje, te za uspješno predstavljanje Škole na mnogobrojnim natjecanjima, manifestacijama i projektima. Uz redovno školovanje nastavu je pohađalo i 7 polaznika obrazovanja odraslih i to za zanimanja turističko-hotelijerskog komercijalista, slastičara i kuhara.

Školovanje je uspješno privelo kraju za zanimanje hotelijersko-turističkog tehničara 20 učenika uz razrednicu Dariju Vuletić, za zanimanje turističko-hotelijerskog komercijalista 14 učenika uz razrednicu Lidiju Čargonju, za zanimanje kuhara 15 učenika uz razrednicu Andreu Ožanić, te 4 konobara i 5 slastičara uz razrednicu Rozanu Rakovac.

Podjeli su prisustvovali mnogobrojni uzvanici: učenici, nastavnici, roditelji i prijatelji, te gošća iz Sektora ljudskih resursa Valamar Riviere d.d. gđa Loreta Žmak.

Svečana podjela svjedodžbi

Autor: Silvana Vlačić, 6. 7. 2016.

Turističko-ugostiteljska škola Antona Štifanića Poreč / Prvomajska 6, HR-52440 Poreč / ss-astifanica-porec.skole.hr / ured@ss-astifanica-porec.skole.hr