Dodatne edukacije u TUŠ Antona Štifanića

Autor: Silvana Vlačić, 31. 3. 2016.

Emotivna inteligencija – što je to? Kako utječe na usmjeravanje međuljudskih odnosa? Kada započinje emotivan odgoj? Koliko smo emotivno opismenjeni? Je li istina da je današnja generacija mladih usamljenija, sklonija depresiji, ima više emotivnih smetnji, anksioznija, ali i  nasilna.

Odgovore na ta i slična pitanja naći ćemo na predavanju i radionicama koje će se održati za učenike, roditelje i nastavnike 31. 3. i 1. 4. 2016. u TUŠ Antona Štifanića Poreč. Predviđene su:

1. Radionica za učenike – Biti u  skladu sa sobom i oduprijeti se socijalnim      pritiscima

2. Radionica za roditelje -  Emocionalna inteligencija – komunikacija u obitelji

3. Radionica za nastavnike - Emocionalna pismenost – primjena u nastavi

4. Poligonske aktivnosti za  učenike – Kreativno zajedništvo – povezani igrom

Edukacija će doprinijeti prepoznavanju vrijednosti emocionalne inteligencije u svakodnevnom životu i razvoju dodatnih kompetencija, a obuhvatit će 100-tinjak sudionika. Održat će je članovi udruge Suncokret – Oljin iz Zagreba, psiholog Željko Vukobratović i Ognjen Livada u sklopu preventivnog programa i stručnog usavršavanja koje podupire Zdravi grad Poreč.

Školska psihologinja

Vilma Bednar, prof.

Dodatne edukacije u TUŠ Antona Štifanića

Autor: Silvana Vlačić, 31. 3. 2016.

3. Radionica za nastavnike - Emocionalna pismenost – primjena u nastavi

4. Poligonske aktivnosti za  učenike – Kreativno zajedništvo – povezani igrom

Školska psihologinja

Vilma Bednar, prof.