Posjet Saboru Republike Hrvatske

Autor: Josip Klarić, 24. 2. 2009.

U petak, 12. prosinca 2008. učenici III. thk i III. htt naše škole otputovali su na već tradicionalni izlet u Zagreb. Cilj toga tradicionalnoga izleta bio je posjet Saboru Republike Hrvatske i brojnim kulturnim događanjima. Ove godine izlet je bio veoma sadržajan jer su učenici imali priliku nazočiti sjednici Sabora i obići likovnu izložbu koja se smatra događajem godine. Naime, u Galeriji Klovićevi dvori trajala je izložba njemačkog ekspresionizma nazvana  „Tiha Pobuna“.
Kako je prosinac nadahnut atmosferom došašća, to je bila prilika da se posjeti Katedrala zagrebačke biskupije. Osim ovog službenog dijela, učenici i profesori su svoje slobodno vrijeme iskoristili za ugodne potrošačke radosti i druženja. Učenici su pokazali da se znaju ponašati primjereno mjestu i prilici i na taj način dobro promovirali našu školu. Za jedan dan su, vjerujemo, stekli vrijedna iskustva.

Voditelji izleta
Blaženka Brkić
Nađa Herceg Tudor
Mirna Bunčić

Posjet Saboru Republike Hrvatske

Autor: Josip Klarić, 24. 2. 2009.

Voditelji izleta
Blaženka Brkić
Nađa Herceg Tudor
Mirna Bunčić