Nabava dodatne opreme za nastavu na daljinu

Autor: Vesna Baranašić, 2. 4. 2020.

Dragi učenici, poštovani roditelji,

Na temelju uvida u elektroničku pedagošku dokumentaciju i digitalne zapise u virtualnim učionicama, vidljivo je da se većina učenika uključila u nastavu na daljinu i redovito ispunjava postavljene zadaće. Međutim još uvijek ima onih koji iz raznih razloga nisu   u dovoljnoj mjeri uključeni u nastavni proces u promijenjenim okolnostima.

Dragi učenici, poštovani roditelji,

Na temelju uvida u elektroničku pedagošku dokumentaciju i digitalne zapise u virtualnim učionicama, vidljivo je da se većina učenika uključila u nastavu na daljinu i redovito ispunjava postavljene zadaće. Međutim još uvijek ima onih koji iz raznih razloga nisu u dovoljnoj mjeri uključeni u nastavni proces u promijenjenim okolnostima. Podsjećam vas da se za sve poteškoće možete obratiti predmetnim nastavnicima, razrednicima, stručnim suradnicama i meni osobno svim raspoloživim komunikacijskim kanalima. Ukoliko još uvijek ima potrebe za nabavu novih uređaja, molimo vas da  nam uputite zahtjev prema uputama koje smo dobili iz Ministarstva znanosti i obrazovanja.

Zahtjev za posudbu uređaja sa pristupom Internetu podnosi roditelj ili staratelj učenika. Zahtjev je potrebno čitko ispuniti ako se ispunjava ručno te obavezno ručno potpisati ili ako se ispunjava na kompjuteru radi veće čitljivosti također obavezno ručno potpisati. Ispunjeni Zahtjev dostavljate ravnatelju/ici škole koji onda isti skenira i pošalje Ministarstvu znanosti i obrazovanja na ovu e-mail adresu. Škola zadržava original Zahtjeva.

U zahtjevu roditelj mora pod materijalnom i krivičnom odgovornosti potvrditi:

•             da u kućanstvu nemaju uređaj (računalo, tablet, pametni telefon koji podržava komunikaciju preko aplikacija virtualnih učionica) s pristupom Internetu,

•             da u kućanstvu nemaju pristup Internetu.

Roditelj mora navesti osobne podatke i adresu kućanstva i OIB-ove svih članova kućanstva kao i prosječan mjesečni prihod članova kućanstva.

Roditelj također potvrđuje da MZO može provjeriti sve podatke o prihodima članova kućanstva/obitelji u Poreznoj upravi.

Roditelj pod materijalnom i krivičnom odgovornošću potvrđuje da su navedeni podaci istiniti.

Zahtjev za dodatnim SIM karticama Škola će uputiti Hrvatskom Telekomu.

Ravnateljica Turističko-ugostiteljske škole

Antona Štifanića Poreč

Vesna Baranašić, prof.

Turističko-ugostiteljska škola Antona Štifanića Poreč / Prvomajska 6, HR-52440 Poreč / ss-astifanica-porec.skole.hr / ured@ss-astifanica-porec.skole.hr